Üst
Ugur

Hollanda Maliye Bakanı: "3. Havalimanı Açılırsa Schipol Havalimanı Biter"

Ugur

Administrator

Kanal İstanbul, Üçüncü Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve iki yakayı denizin altından birleştiren tüp geçitle dev projelere imza atan ve atmaya devam eden Türkiye Avrupa'da korku oluşturdu. Bir televizyon programına katılan Hollanda Maliye Bakanı Dijsselbloem'dan ise itiraf gibi bir açıklama geldi.

Hollanda Maliye Bakanı Jeroen Dijsselbloem de, yayına konuk olarak bağlanarak, “Amsterdam Havalimanı yılda 55 milyon yolcu ağırlama kapasitesine sahip. İstanbul’a açılacak 3’üncü Havalimanı bizi yüzde 25'den daha fazla etkileyebilir. Bu da Hollanda ekonomisi için oldukça riskli bir durum. Belki de milyarca euro avucumuzdan uçup gidecek” dedi.
 
............. BİTER, değil. BİTECEK..

Az kaldı . Biraz daha sabretsinler Almanya ve Hollanda övündükleri havaalanlarında pkk ve yandaşlarına uçuş hizmeti vererek kazanacaklar :)

Onların adına ziyadesiyle üzgünüz. Tabii içimizdeki Avrupa Manyaklarınıda unutmayalım. Ülkemize karşı Avrupanın çıkarlarını koruyan içimizdeki hainler içinde ayrıca üzgünüz. Bu üzüntümüzü de 17 nisanda takdim edecez kendilerine :)

Çook üzgünüüüüz çooook :D
 
Geri