Üst
Kayboldum

Kayboldum

  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BULUT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BULUT

Super Moderator

kedi-gozluk8f94aaf3f4a73c5d.webp Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormus ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş..
Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok otesinde bi sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru işe gitmiş.
Aynı akşam işten eve gelmiş bir bakmış kedi evin bahcesinde karısıyla oynuyor, kadın neşe içinde "ayy bütün gün onu aradım, ama akŞam üstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim.
" Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş..
Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok otesinde bi sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor..
Ertesi gün adam kediyi 60 blok oteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde..
Sonraki gun 70 blok Öteye bırakmış, aksam kedi yine evde..
Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok oteye gitmiş..
Ordan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmüş, ordan tekrar sağa dönmüş, gitmiş gitmiş, bir 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmüş, biraz daha gitmiş, ve kediyi orda arabadan atmış.
Saatler sonra evin telefonu calmış, adam karısını arıyor:
- "Hayatım, kedi orda mı?"
- "Evet.. neden sordun?"
- "Şunu telefona bir çağırsana... kayboldum..!"
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamda Balik hafizasi varmis demek. Beee adam gittigin yeri aklinda tutamiyorsunda neden o kadar uzaga gidiyorsun evden. O adama tavsiyem kendine iyi bir navi alsin.hahaha
 
Naviyi kim yükleyecek? Adama bide teamwiewer yüklemek lazım.
Doğru adam gittiği yolu bulamıyor, naviyi nasıl yüklesin. Teamviewer şifresini ver desen onuda beceremez. O, adamın tek şansı var. O, da kedi ile ölene kadar güzelce geçinmek.
 
Geri