Malatya’da Yüzde 70’i Altın Kaplama Olan Apartman

Ugur

Administrator
Malatya’da 24 milyon TL’ye mal olan ve yüzde 70’i altın kaplama olan apartman sahibini bekliyor. Apartmanda daire fiyatları 3 ile 4.5 milyon arasında değişiyor.

altin-kaplama-1.jpg


Malatya’da büyük bir bölümü altın kaplama olan apartman görenleri hayrete düşürüyor.

altin-kaplama-2.jpgOkumaya devam et...
 

MURATS44

topragizbiz.com
Bu bina mahalle arasında sıradan bir yer. Bu parayı kesinlikle haketmiyor. Bina kapısından çıkınca direk sokak :) Özel bir konumu yok. Yapan ne kafaya yaptıysa hemen satılacağını sanmıyorum. İçerisi sadece süsleme ile düzenlenmiş ve bu parayı bir tek daireye verene kadar on katlı apartman yaparım. Gereksiz ve hiçbir özelliği olmayan bir mekan. Satın alacak insan acaba hangi kafayla onca parayı buraya gömecek merak ediyorum.
 

Ugur

Administrator
Fotoğrafı görünce benim de ilk dikkatimi çeken o oldu. O kadar parayı verdikten sonra bahçeli, güvenlikli lüks villalar alınır. Varsın süslemeleri altın kaplama olmasın... :D

Bu bina gösterişi seven parası bol araplara hitap ediyor, ancak onlar satın alırlar. Aklı başında, parasının kıymetini bilen hiç kimse o eve kuruş vermez...
 

MURATS44

topragizbiz.com
Aynen. Dediğim gibi bina sıradan bir mahalle içinde. Çokta güzel bir mekan değil. Bina güzel olabilir ama mekan da önemli. Buraya yakın bir yer daha var. Aşağısı çevre yolu , yukarısı şehir merkezinin en güzel caddesi. Hem merkezi yerde hem de akıllı bina. Fiyatı da 1 milyon tl. Bir daire için bu para bile fazla derken millet 4 milyona ev satıyor :)
 

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
“Yogurdu cok olan neresine sürecegini bilemezmis“
O hesap adamin parasi cokmus, parayi satafata harcamis. Tabi her “Kör saticinin, birde kör alicisi olurmus“ dogru bir müsteri cikar.
 

MURATS44

topragizbiz.com
geçseler de bina nın bulunduğu yer normal bi mahalle. bi özelliği yok. bu binaya ne kiracı gelir ne de satın alan çıkar. bir daire 4 milyon tl.

yine de parası çok aklı yok zengin bi arap bekleniii hahaha
 

VuSLaT

Aktif Üye
Yazık emek verilmiş binayı aldım gitti hahaha,hepinize bir daire veriyom beleş:)
Şaka bir yana o mutahit kendini kaf dağında görmüş hahaha
Araplar İstanbul'un yarısını aldı arkadaşlar,bütün rezidans lar Arapların👳
 
Üst