Sohbet Ruslara votkayı içirmişler o Türkiye diz çökecek demiş!

MURATS44

Super Moderator
Katılım
16 Nisan 2013
Ruslara votkayı içirmişler o Türkiye diz çökecek demiş!

Mesele uçak değil kardeşim! Sen hala anlamadın mı?
Mesele Türkiye, mesele güçlü Türkiye ordusu, mesele Ortadoğu'da sultan olarak görülen Türkiye! Hadi gel... Yalandan direnme be sende Rusya!

Ne uçakmış arkadaş! Ne de tatlı mı tatlı, nazlı mı nazlı canınız varmış...
Sen kara sınırın bulunmayan Türkiye'nin sınırını ihlal edeceksin, bir de yetmez gibi duymamazlıktan geleceksin ikazları, sonra da utanmadan hem suçlu hem güçlü misali üste çıkmaya çalışacaksın.

Ya hu siz değil miydiniz New York şehrinden havalanan ve Güney Kore'nin başkenti Seul'e hareket eden Güney Kore yolcu uçağını sınırınızı ihlal etti gerekçesi ile düşürüp içinde mürettebatı dahil 269 kişinin hayatına kast eden?

Siz değil miydiniz Çeçenistan'da lanet olası ırkçılığınız uğruna eşinin gözü önünde kocasını çekip vuran? Daha nicesi...

Biraz daha geçmişe gidelim.

Siz değil miydiniz 'komünizm' adı verilen bir ideoloji uğruna Rusya'daki Bolşevik ihtilalini ve katliamını yapan?

Tarih boyunca insanları bir bir kırıp geçiren siz değil miydiniz?

Şimdi bugün bu uçak krizi ile beraber olayı Osmanlı Devleti'ne kadar götürüp 'Dans eden Osmanlı paşası' resmi yayınlamak hangi adiliğin ürünü?

Dün de olduğu gibi bugün de 'Sıcak denizlere inme' politikasından vazgeçmeyen, akıllanmayan, iflah olmayan Rusya sınırlarımızda DAEŞ'i vuracağım ayağına sivilleri katlediyor! Şaşırmıyoruz artık dün de böyleydiniz bugün de...

Size de kızmıyorum geçmişi kanla katliamla dolu bir devletin bugün dünyaya huzur ve barış dolu bir hayatı getireceğine inanan ülkemdeki o avanaklara kızıyorum!

Daha düne kadar adının önüne TC ibaresini ekleyen, Andımız kaldırıldığı zaman Türklüğün, TC vatandaşlığının edebiyatını yapan ama bugün ülkesini sırf Erdoğan düşmanlığı uğruna iki dakika da satan o beş para etmez Rus sempatizanlarına kızıyorum!

Hayır kimsede demiyor "Bizim Rusya ile sınırımız yok o uçak orada ne halt arıyor?" diye de vay efendim neymiş "Sınır ihlali yapan uçak Rus uçağı imiş bulaşmayacakmış" hem de o milli gururumuzu ayaklar altına almayan devlet...

Bostan korkuluğu mu bu ülke? Eskidendi eskiden...

"12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?" diyen Ahmet Hakan gibiler bir camı kırıldı diye iki yumruk yedi diye dünyayı ayağa kaldıranlardır. Ama kendi devletinin sınırları ihlal edilince n'olmuş yani diyebiliyor!

ABD Türkiye haklı diyor!
NATO Türkiye haklı diyor!
Zaman paralel evrende kayboldu gidiyor, CHP'nin ilişki durumu karışık...
Gavur kim ya hu kim?
"Biz tezek yakmaya alışığız da Rusya tezek yemeye hazır mı?"

Söz konusu ne AK Parti ne Erdoğan söz konusu milli şerefin milli namusun senin bu kadar Rus hayranlığı varsa içinde seni Rusya'ya alalım bayım. Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayıp bir kez ülkeninin yanında olmama huyunuz...
Sıktınız be kardeşim!

Onca şeye rağmen hala Rusya deyip ülkeni mi satıyorsun senden ala satış uzmanı yok şekerim!

Şöyle kafamı bir de Ruslara çevireyim diyorsun Kılıçdaroğlu'nun yaşadığı kafayı yaşamaya çalışan tiplerle dolu orası da...

Soğuk havaların etkisiyle beyne giden kan dolaşımı donan Rusya'dan yürek yemiş açıklamalardan ilki: "Ayasofya'yı verin!"

Her nanaye maydanoz olup, boyundan büyük işlere kalkışan bu dengesiz pokemonlara köprüden önceki son çıkışı göstermek mi gerekiyor?
Ula uşağum ölmeyi bayılmak mı sanıyorsun?

Rusya ve Türkiye arasındaki uçak krizinde tansiyon yükselirken bir güneş doğdu! Irkçı lider Jirinovski, Türkiye'yi İstanbul'a atom bombası atıp 9 milyon insanı öldürmekle tehdit etti.

Yavaş gel... Ayrıl da gel... Arkadaşın İstanbul'un nüfusunun 15 milyon olduğundan haberi yok, yazık yaptığı tehdite bak...
Ruslara votkayı içirmişler o Türkiye diz çökecek demiş!

Yalnız bu kafayı bizim Kılıçdaroğlu'da yaşamayaz onu da aştınız artık. Hep bunlar Haydar Baş yüzünden. Adam size sundu tabi yere göğe sığdıramadığı 'Ekonomi Modeli' buluşunu soluğu votka şişelerinin yanında aldınız.

Bu işin sonu nasıl ne şekilde yola girer bilemem ama eğer Rusya bu kafayla devam ederse biz ne kaybedersek o da en az bizim kadar kaybeder.

Kendi bilir...

Denize düşen Rusya Esed'e sarılmaya devam etsin bakalım...Kübra TOPSAKAL
 
Geri