Sıla Yolu Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

Celik

Emekli Admin

Hurriyet Stari Hrast tesisleri​

Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri
Türkiye'ye giderken Stari Hrast tesisleri Belgrad'ı geçtikten 95. kilometre sonra geliyor

Türkiye’ye giderken:

Belgrad’ı geçtikten sonra 95. kilometre sonra Stari Hrast tesisleri geliyor. E 75 numaralı otoban üzerinde Belgrad’dan Niş istikametine doğru giderken 95 kilometre sonra “Markovaç” çıkışını göreceksiniz. Bu çıkıştan önceki tabelada MOTEL STARI HRAST ve HÜRRİYET yazıyor.

Bu çıkış tesisin hemen arkasındaki Markovaç köyüne gidiyor. Bu çıkışa girmeyip devam edeceksiniz. Tesis çıkısını kaçırmayın. Yaklasık 300 metre sonra sağ tarafta Stari Hrast tesislerini göreceksiniz. Tesislerin hemen önündeki çıkıstan çıkıp doğru tesise gireceksiniz. Bu çıkış özel olarak tesis içindir. Buradan çıkılınca otoban gisesi yok. Herhangi bir ödeme söz konusu değil. Ancak otoban ücret fişinizi muhafaza edip Niş yakınlarında toplam ödemeyi yapacaksınız. Tesiste dinlenip veya geceledikten sonra tekrar otobana çıkıp devam edeceksiniz.

Türkiye’den dönüste:

Türkiye’den dönüste ise Niş’ten 135 kilometre sonra gelen tesise uğramak için sağdaki otoban gişesinden çıkmanız gerekiyor. Gişede oraya kadar ki ücreti ödeyip, sola dönüp, köprü üzerinden geçtiğinizde tesisi göreceksiniz. Burada da yol kenarına konulan “MOTEL STARI HRAST” ve “HÜRRİYET” levhaları size yolu gösterecektir.
Adres: 8. Oktobra Bb, Markovac 11325, Sırbistan

Koordinatlar: 44.237874, 21.116913
Sabah Tesisleri - Balkan Hotel Highway​

SABAH, sizlere bu yıl da çok büyük bir sürpriz hazırladı. SABAH, ülkenin en güzel dinlenme tesislerinden olan ve rota üzerindeki tek Mc Donalds restoranının da mekan seçtiği ünlü Balkan Hotel Highway ile anlaştı.

YILLARDIR izin yolunda Avrupalı Türkleri yalnız bırakmayan SABAH, bu yıl da izine otomobilleri ile gidecek Avrupalı Türklerin yanında olacak. SABAH, izincilerin Türkiye yolunda en iyi şartlarda dinlenebilmesi ve yemek yiyebilmesi için, büyük bir sürpriz hazırladı.

SÜPER TESİSLER
AVRUPA SABAH ekibi izincileri bu sezon, Sıla Yolu rotası üzerindeki en iyi tesislerden biri olarak gösterilen ve Mc Donalds’ın bile mekan seçtiği ünlü Balkan Hotel Highway’de ağırlayacak. Evet, yanlış okumadınız. Avrupa SABAH’ın tesisleri bu yıl, ünlü Balkan Highway Oteli’nde.

SABAH OKURUNA ÖZEL HİZMET
ÖZEL çocuk parkı, leziz yemekleri, tesis içinde benzincisi ve rota üzerindeki tek Mc Donalds restoranı ile Balkan Highway Oteli, sizlerin hizmetinde olacak. SABAH okurları için özel konaklama ve yemek fiyatları, özel çocuk menüsü ile Balkan Highway sizleri bekliyor.

BUNGALOW’DA KALIN
SABAH’IN hizmeti bununla kalmıyor. Tesisimize gelen okurlar dilerse uygun koşullarda odalarda kalacak. Dileyen ise Sıla Yolu üzerinde eşi benzeri olmayan Bungalow’larda kalacak. Evet, SABAH’ın Hotel Balkan Highway tesislerinde 5 tane Bungalow var. Koşulları ise, sizleri şaşırtacak.

İLK ADRES YİNE SABAH
SABAH, Bungalowlar için okurlarına neredeyse oda koşullarında imkanlar sunacak. Bu yıl Sıla Yolu’na çıkanların ilk adresi, yine SABAH Tesisleri olacak. Sizleri, Velika Plana’daki SABAH Balkan Hotel Tesisleri’ne bekliyoruz. SABAH tesisleri, Belgrad’dan sonra gelen ilk hizmet istasyonudur.

LEVHALARA DİKKAT
BELGRAD-Niş otobanı üzerinde yer alan SABAH’ın tesislerini kaçırmanız neredeyse mümkün değil. Çok uzaklardan bile Mc Donalds’ın dev levhalarını ve direğini göreceğiniz gibi, tesislere gelmeden SABAH Levhaları size tesislere kadar rehberlik edecek.
BELGRAD’A 90 KM
TESİSLER, başkent Belgrad’ı geçtikten 90 kilometre sonra. Türkiye istikametinde yolun yarısı sayılan Sırbistan’daki tesislerimize gelin, yorgunluğunuzu atın, yemeğinizi yiyin ve dinlenin. SABAH’ın yeni Balkan Highway tesislerine uğramadan geçmeyin.
Tesislere nasıl gideceksiniz?
SABAH’ın eski adı “Velika Plana Motel” olan Balkan Hotel Highway Tesisleri, Belgrad’a 90 kilometre uzaklıkta. Velika Plana kasabasına girişten hemen önce gelen tesislere gelmek için yol kenarındaki SABAH levhaları, “Motel Velika Plana”, “Hotel Balkan Highway” veya Mc Donalds tabelalarını takip etmek yeterli. SABAH’ın yeni tesisleri, Sıla Yolu üzerinde özel hizmet göreceğiniz ilk tesisler.

Adres: Auto put bb,Velika Plana,11320, Sırbistan

Kordinatlar
44.343697, 21.079003
Sırbistan'da Belgrade-Niş arası otoban üstünde bulunan "BAYBURTLUNUN YERI TURKISH RESTORANT" hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
M

Misafir

Misafir
tatili yola cikinca baslayanlara viyana yi transit gecip dinlenebileceginiz yol üstü güzel bir yer

nefis steckerfisch yeyip dinlenebileciniz Steckerfisch W. Jandl & Co - Anreise
viyanadan sonra sirasiyla schwechat pandorf neusiedl am see
ve en son gols/weiden am see cikisi
ilk gelen döner kavsaktan ilk cikis hemen sagda balik yiyebileceginiz piknik yapabileceginiz ve isterseniz konaklayabileceginiz
hemen biraz ilerde solda bir tane daha balikci var
burda sadece baliklari alip piknik yapacaginiz yerleride mevcut restoranida mevcut
buralarda ucuz konaklayabileceginiz yerlerde mevcut
gene buraya yaklasik olarak 20km sonra turkiye tarafinda tarlalar var
ELMA BAHCELERI VAR
isterseniz domatesten karpuza kadar toplyip satin alabilir
türkiyeye sevdiklerinize (alternatif hediye) avrupa hasati götürebilir oralarda piknik yapabilirsiniz

isterseniz muhtesem gölünde kayik turu yapabileceginiz
https://www.google.at/search?q=neus...&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a
 
M

Misafir

Misafir
bahsettigim yerlerle gezmek disinda hic bir alakam yoktur
olsa dükkan sizlerin
sadece dinlenmek icin uzak diyarlardan gelenler icin bir tavsiye
 
M

Misafir

Misafir
Iyi günler,
Konaklama noktalari hakkinda bir sorum olucak, biz kismetse Hürriyet veya Sabah tesislerinde bir gece konaklamak istiyoruz. Tesislerin güvenlik durmunu bilen varmi, arabayi üstünde bagaj bavulu ile gönül rahatligi ile biraka bilirmiyiz.
Bagaj ayaklari ve bavulu ve kilitli.

Simdiden cok tst.
 

Celik

Emekli Admin
Iyi günler,
Konaklama noktalari hakkinda bir sorum olucak, biz kismetse Hürriyet veya Sabah tesislerinde bir gece konaklamak istiyoruz. Tesislerin güvenlik durmunu bilen varmi, arabayi üstünde bagaj bavulu ile gönül rahatligi ile biraka bilirmiyiz.
Bagaj ayaklari ve bavulu ve kilitli.

Simdiden cok tst.

Sayin misafir

Hürriyet tesislerine birkaç defa dinlemek amaciyle ugradim fakat gece konaklamadim.Tesiste görüstügüm gurbetçiler arasinda hirsizlik konusunda bir sikayet duymadim.Zaten herhangi bir olumsuzluk yasansaydi muhakkak duyulurdu.

Herhangi bir hirsizlik olayinin yasanmamis olmasi,bundan sonrada yasanmaz anlamina gelmez elbetteki.Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var derim.

Hayirli yolculuklar dilerim.
 
Üst