Sohbet [Tb] Toc - Xenforo İçindekiler Tablosu (Tables Of Contents)

o kadar uğraşıp eklentiyi yapmış bedava veriyor , her konuya otomatik eklensin derdine düşmüşsünüz :D size toc yazacak yardımcı tutalım siz zahmet etmeyin hahaha

@Halis o kadar ince ayara gerek var mı? Bu hali bile fazlasıyla yeterliymiştirdi. Üstelik toctocu otomatik eklerse biçimsizlikler çıkacak. Ben en uygun yere resimleri konuyu bozmadan ekliyorum. Bana göre bu hali daha iyi.

olayı nalamadın wordpres tarzı dıyoruz :D

olayı nalamadım zaten mesaja göre yorum yapayrum :D

Kullanımı şu şekilde @Tevfik h1 attın açıklama yazdın açıklama bittikten sonra, biraz boşluk bırak toc konutunu yaz geç alta bir iki boşluk bırak devam et. Örnek yeni yazdığım makale de.

@Halis o kadar ince ayara gerek var mı? Bu hali bile fazlasıyla yeterliymiştirdi. Üstelik toctocu otomatik eklerse biçimsizlikler çıkacak. Ben en uygun yere resimleri konuyu bozmadan ekliyorum. Bana göre bu hali daha iyi.

Abi bizim ana başlığımız H1 diye geçiyor, konu içerisinde ana başlığımızı yazıp H1 atmamız saçmalık olur. 70-80 kelime paragraf girildikten sonra H2 - H3 vb. şekilde atılabilir. İçerik tablosu normal de H2’den önce oluşturuluyor, sadece düşüncemi beyân ettim :) Uğur abinin eline emeğine sağlık, xenforo ve bizlere yaptıkları hiçbir zaman unutulamaz ama güzel bir eklenti var şu an, daha harika olması için neden geliştirilmesin ki? Normal de tema, eklenti veya sıfırdan kurulan bir yazılım için eleştiri / yorum almak için ücretli kişiler tutarlar abi :) Uğur abi yeter bu kadar yapmam artık demesine de saygı duyarım, eklentiyi hiç yapmasaydı da saygı duyardım :)

reise her şekilde saygı duymak lazım. nede olsa gassavaylı ve bugün bizi yendi. eklentiyi geliştirip geliştirmemek kendine kalmış ama bugün keyfi yerinde belki bu keyifle başka eklentilerde yapar. :D

Geri