Sıla Yolu 250 km Hızla gitmenin Cezası çok ağır oldu.

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Sırbistan’da 250 km hızla radara yakalanan Mustafa Çalış, çıkarıldığı mahkeme tarafından bin euro para, 8 ay bu ülkede araç kullanamama cezasına mahkum edildi.
BAŞKENT Berlin’den Kayseri’ye giden Mustafa Çalış, Sırbistan’da SABAH’ın Sıla Yolu hizmet istasyonuna 20 km kala 250 km/s hızla radara yakalanınca bin euro para cezasına çarptırıldı. Aracıyla hızlı gittiği sırada arkadan sivil başka bir aracın kendisini sıkıştırdığını belirten Mustafa Çalış, “Meğer bu aracın içindekiler sivil polislermiş. Ben süratliydim. Ancak onların sıkıştırılmasıyla daha da süratlendim. Kendimi biraz tuzağa düşürülmüş hissediyorum. Cezamı ödeyip, Türkiye’ye devam edeceğim” dedi.

TÜRKÇE BİLMEYEN TÜRK TERCÜMAN​

SIRBİSTAN’IN Velika Plana kasabası yakınlarında polis tarafından durdurulan ve pasaportuna el konulup mahkemeye çıkarılan Çalış, mahkemedeki Türkçe tercüme yapmaya çalışan kişiyle bir türlü anlaşamadığını belirterek, “Tercümanın Türkçe bir iki kelimeden başka bildiği yoktu. Çok zorlandım. Cumartesi günü öğleden sonra cezam kesinleştiği için Pazartesi gününe kadar Sırbistan”da kalmak zorunda kaldım. Karakol dışında 6 saat beni bekleyen eşim Hatice ve kızım İnci zor anlar yaşadı” dedi.

“BÜYÜK ŞOK YAŞADIK”​

Mahkeme sonrası büyük şok yaşadıklarını belirten Mustafa Çalış, “Ancak daha sonra bunda da bir hayır vardır dedik. Daha kötü olabilirdi. Kaza yapabilirdik. Eşime bana verdiği destek için teşekkür ediyorum. 8 ay Sırbistan’da araç kullanamama cezası da aldım” diye konuştu. Sakın siz siz olun süratli gitmeyin uyarısında bulundu.

VELİKA PLANA

Söyleyene bak :) Sırbistanda 250 ile gidecek yolda varmış demek ki . arabası neydi acaba?

Büyük şok yaşamışmış.Sen o süratten sonra o şoku yaşayabildiğine dua et.

Bir de tuzağa düşürüldüğünü iddia ediyor.Her yerde hız sınırlarının aşılmaması için uyarılar yapılıyor ama dinleyen kim? Üstelik arabada aile varken o hıza çıkmak çok yanlış.Allah korusun o hızda en ufak hata....

utanmaz adama bak sen hele. ölmedigine dua et

övünülecek birşey. böyükkk hemde bösböyük şüferr.

tetirbe...
hak etmis böylesi görgüsüzler yollarda rezil ediyorlar bizleri ..sanki seye sey yetistiriyor..

...hak etmisin..kenefe..b..... yetistiriyorsun..kurala uysana..ucuz kurtulmusun..seni en az üc ay iceri tikmalari lazimmki akilanasin....zaten kisilikli biri böylesi yanlislari yapmaz..fotograf verirkende yüzünü kapatir..sende yüzzde kalmamis..

...hak etmisin..kenefe..b..... yetistiriyorsun..kurala uysana..ucuz kurtulmusun..seni en az üc ay iceri tikmalari lazimmki akilanasin....zaten kisilikli biri böylesi yanlislari yapmaz..fotograf verirkende yüzünü kapatir..sende yüzzde kalmamis..

Mahkeme sonrası büyük şok yaşadıklarını belirten Mustafa Çalış, “Ancak daha sonra bunda da bir hayır vardır dedik. Daha kötü olabilirdi. Kaza yapabilirdik. Eşime bana verdiği destek için teşekkür ediyorum. 8 ay Sırbistan’da araç kullanamama cezası da aldım” diye konuştu. Sakın siz siz olun süratli gitmeyin uyarısında bulundu.

Başkalarını uyaracak kadar yüzü var ama. :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Karamanoğulları Beyliği (1250-1487)
  • Ugur
  • Ugur,
  • Ansiklopedi
  • 0    2K
30 Liralık Eti Müşteriye 250'ye Nasıl Kitlersiniz?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 0    3K
Emekliye 250 TL taksitle eve onay çıktı
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
Geri