Üst
Bağımsız aday en kalabalık mitingini yaptı!

Bağımsız aday en kalabalık mitingini yaptı!

Walkvery

topragizbiz.com

kapakk.webp


1 Kasım seçimlerinde Bursa'dan bağımsız milletvekili adayı olan Ali Osman Demirtaş, önceki mitinglerinin aksine bu kez 6 kişiye seslendi.manset-6707.webp

Foto: DHA

Bursa Gemlik’ten bağımsız milletvekili adayı olan Ali Osman Demirtaş, önceki mitinglerine kimsenin gelmemesine rağmen pes etmeyerek, yeni mitingleriyle vatandaşa seslenmeye çalıştı. Demirtaş’ın bu kez Orhangazi’de düzenlediği mitingi ise biri çocuk 6 kişi dinledi.İlçe sakinleri, “Bağımsız aday 5-6 kişi ile en kalabalık mitingini yaptı” espirisine neden oldu.
miting2.webp

Foto: DHA

Bursa’nın Gemlik ilçesi’nde yaşayan işadamı Ali Osman Demirtaş, 1 Kasım seçimlerinde basımsız milletvekili adayı olarak diğer adaylarla yarışacak. Seçimlere 200 bin TL ayıran Demirtaş’ın İnegöl ilçesinde yaptığı mitingi sadece bir kişi dinledi. Daha sonra Bursa’da, siyasi parti liderlerinin binlerce kişiyi topladığı Gökdere Bulvarı’nda bir tek dinleyeninin olmadığı Demirtaş, bir sonraki gün Nilüfer’de organize ettiği mitigte de aynı hayal kırıklığını bir kez daha yaşadı.
miting3.webp

Foto: DHA

Bugün Orhangazi ilçesinde saat 16-18 saatlerini arasında miting düzenleyen Ali Osman Demirtaş bu kez biri çocuk 6 kişi dinledi. Yoldan geçen bazı kişiler ise Demirtaş’a kısa süreli ilgi gösterdi. En kalabalık mitingini yapan Demirtaş, zaman zaman bu kişilerin arasına girerek yaptığı konuşmada, TBMM’ne gittiği takdirde Bursa’nın tüm sorunlarının takipçisi olacağını açıkladı.
Kendisine ayrılan iki saat boyunca konuşan Ali Osman Demirtaş, seçimin son gününe kadar belirlenen mitinglerine devam edeceğini duyurdu.


 
Geri