Sohbet Diplomalı bomba pimi utanmadan ehliyet soruyor! Esra ELÖNÜ

MURATS44

Super Moderator
Katılım
16 Nisan 2013
Diplomalı bomba pimi utanmadan ehliyet soruyor! Esra ELÖNÜDiplomalı bomba pimi utanmadan ehliyet soruyor!

Yiğitler şehadet yoklamasında buradayım demek için , köpekler dağ eteklerini giyip kaçmak için var, gördük. Şehadet şerbeti oruç bozmaz, bildik.

Bir tarafımızda Secdelerine kapanıp Allah’a açılan yiğitler var, diğer tarafımızda meclisteki kazmalarla düet halinde kan toplayan sansarlar. PKK denilen basma etekli çiçekli düşmanlar korosu şehadetin, kardeşliğin, sesini bastırmak için patlatıyor.

Kurşun geçirmez secdelere sığınıp, Allahuekber nidasını kalbine giyinen fidanlara mı ağlarsın, bundan sonra evladının yastığına yıllarca yaş koyacak babalara mı ?

Şimdi cüsselerinden çıkan çamurla şerefsizliğe harç olacak bu dağ vampirlerinin kargaların bile tenezzül etmeyeceği bu yürüyen leşlerin kan koçları, antrenörleri ne yapıyor bakalım.

Son iki haftadır, meclisteki bulaşık süngerlerinden tutun da sahalardaki beyin gargaracısı zevat Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın diplomasını soruyor.

Düşünün icraatları diplomasının çok üstünde bir liderin karşısında, diplomalarından külah yapılsa beyinleri leblebi olarak bile ele gelmeyecek kesim neyi tartışıyor.

Bunların arasında Demirtaş da var. Şöyle soruyor Demirtaş “Bir kişinin Cumhurbaşkanı seçilebilmesi için üniversite diploması gerekiyor. Biz senin Cumhurbaşkanı olmak için 'ehliyetin var mı yok mu?' onu merak ediyoruz.

Ve Demirtaş dağ leşlerinin taziye çadırlarından çıkıp gündemi boşluğundan yakaladı. Merak ediyormuş Demirtaş. Biz de ,

Biz de sende insanlık var mı yok mu merak ediyoruz, Sen dağdaki ve bağdaki vampirlerini , dağ eteklerine desen olmuş pek devrimci kardeşlerini sokağa dökerken diploman ne yapıyordu? Doğru ya masumun vebaline girmek için dağdan mezun olmak gerek! Seninki diploma değil o halde cephane kurmak için izin belgesi..

Biz de merak ediyoruz, sende insaf var mı? Kurşun döktürürken kan sıçramasın diye önüne zırh eylediğin diploman, masumların ölüm fermanı bir diplomanı ne yapalım acaba? Yasin’in, Riyadın, Hüseyin’in, Hasan’ın mezar taşlarına çevreletip asalım ki olmayan vicdanının azabı arada kaynamasın.

Biz de merak ediyoruz senin diploman kaç kilo? Havuz suyu kaçmasın diye pamuk tıkadığın kulaklarını açtıysan duymuşsundur. Tanışık köyü diye bir yer var, senin tanışığı olmadığın bir yer. Sayende kanla tanışık olan masumlar var. Ehliyetleri var mı yok mu diye çok merak ettiğimiz(!)sürücü leşler tarafından o köyde bomba yüklü kamyonu patlatıldı. 16 masum öldü. 12 insan kayıp. Ölülerin parçalarını toplasan senin diplomanın ağırlığı kadar etmiyor . Babasını çöp poşetinde evine götüren evladın feryadından dağa ağır diploma!! Ne yaparsın dağdan gelen bir ağırlığın var.

Biz de merak ediyoruz senin diploman ne kadar derin kazabiliyor? Demek ki o hendekler diplomasız açılmıyor. Kazma tutmanın da toprağa ölüm küreklerini sallatmanın sırrı meğer diplomaymış. Adam olmana insan olmana yetmeyen ama iyi derecede kan koçu olmana yeten hatta oluk oluk artan o şeyin adı diplomaymış meğer.

Biz de merak ediyoruz

Sen kimsin? Merak ediyoruz, Kurşunlu Camiiye kurşun yağdırtıp, kürt annelerinin bedduasına mazhar olmanın sırrı Diploman mı?

Misal Şehit Erkan Başpehlivanın son isteği ve yiyemediği Amasya Çöreğinden önce kurşunu da diplomayla mı tattırdınız .
Merak ediyoruz, eşinin yanında Albay Arslan Kulaksızı hangi diplomayla pusuya düşürdünüz, taziye çadırlarında sırıtıp helva karıştırdınız.

Ey Demirtaş sana Dünya’daki mahkemelerde dokunsunlar , o hukukçu diplomanla hakkına girdiğin masumların canından sıyırabilirsin lakin ilahi mahkeme diyeceğim anlamayacaksın diploman cahilliğini yamayacak bile.

Ayetlerin arasına patlayıcılar yerleştirdiğiniz kitaba son kez bak orada yazıyor. Bu şehitler, taze fidanlar, yağmuru dalından yiyen rahmetle onarılmış Yasinler, Hüseyinler, Riyad’lar senden hesap sorduklarında diplomanı önlerine koyarsın onlar da sana merak ettiklerini sorarlar ilk soru “Suçumuz ne”?

İşte sana bu soruyu cevapsız bıraktıran diplomanı al, diplomasızlıkla suçladığın iftira attığın liderin önüne koy .
Millet, Diplomalı hendek kazmasını değil diplomasızlıkla itham ettiğin niyazı asla kurşunlanmayacak olan o adamı seviyor. Hadi Eyvallah..
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Bomba Siklon Nedir?
 • Ugur
 • Ugur,
 • Ansiklopedi
 • 0    234
İzmir Bomba Tatlısı Nasıl Yapılır?
 • Kaptan43
 • Kaptan43,
 • Sohbet Odası
 • 2    2K
Vücuttaki saatli bomba: Aort Anevrizması
 • Kaptan43
 • Kaptan43,
 • Sağlık
 • 0    933
Bilim İnsanları Ispanağı Bomba Dedektörüne Çevirdi
 • Ugur
 • Ugur,
 • Bitkiler
 • 0    3K
Geri