Üst
Kaptan43

Erdoğan ve Davutoğlu'ndan SKANDAL PKK İTİRAFI

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan

Başbakan Davutoğlu'ndan sonra PKK ve Çözüm Süreci konusunda bir skandal İTİRAF da Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi.

Daha önce "baldıran zehiri içmeye razıyız, siyasi hayatımıza mal olsa da bu sorunu çözeceğiz" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP'nin 7 Haziran seçimlerinde tek parti iktidarını kaybetmesi sonrası, PKK'nın da başlayan saldırıları ile Çözüm Sürecini buzdolabına koyduklarını açıklamıştı.

Dağlıca'da çok büyük bir terör saldırısının yaşandığı gün bir televizyon kanalında canlı yayına katılan Erdoğan'dan PKK ve Çözüm Süreciyle ilgili skandal bir itiraf geldi.

Daha önce PKK'nın silah bırakmadığını, ülkeyi terketmediğini söyleyenleri "hain, kan emici" diye itham eden ve "analar ağlasın mı istiyorsunuz" diyenler bugün PKK'nın silah bırakmadığını, Çözüm Sürecinde silah depoladığını söylüyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK'nın Çözüm Sürecinde silah depoladığını itiraf ettti.

Erdoğan şunları söyledi:

"Çözüm sürecine ihanet ederek değerlendirildi. Çözüm süreci bunlar silah stoklama süreci olarak değerlendirdi. Çok ciddi bir silah stoklaması yaptılar. Şimdi Valilikler vasıtasıyla sokağa çıkma yasağı ilan ederken evlerde kimler var. Bunu görecek. Bunun amacı bu. Bu OHAL değildir. Sürelidir"

DAVUTOĞLU DA PKK SİLAH BIRAKMADI, YIĞINAK YAPTI DEMİŞTİ

PKK'nın Çözüm Süreci boyunca silah bırakmadığını ve hatta yığınak yaptığı söyleyen bir diğer isim de Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı Ahmet Davutoğlu idi.
O da 24 Ağustos'da Çankaya Köşkü'nde Şehit Ailelerine yaptığı bir konuşmada PKK'nın geri çekilmek bir yana 2 yıl boyunca yığına yaptığını söylemişti.

Davutoğlu şöyle konuşmuştu:

"2013 Mayısı'nda Türkiye'den geri çekilmesine karar verilen unsurlar, aksine son 2 yıl içinde Türkiye'de kendi yıkıcı ve yıpratıcı saldırılarını artırabilmek için ciddi bir yığınak yapma teşebbüsüne yöneldiler"
Yorum yapmaya gerek var mı?
2 yıldan beri Çözüm Süreci diye milleti kandıranlar hergün asker-polis şehit haberi gelince "PKK 2 yıldan beri yığınak yaptı, silah depoladı" diyor...
Ve bunu söyleyenlerden birisi Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı, diğeri deTürkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı...

* PKK 2 YIL BOYUNCA YIĞINAK YAPIP, SİLAH DEPOLARKEN ÜLKEYİ YÖNETEN CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN OLARAK SİZ NE YAPIYORDUNUZ?
NEDEN BUNLARA GÖZ YUMDUNUZ?

2 AY İÇİNDE (Bugün Şehit Olanlar Hariç) 80 ASKER- POLİS ŞEHİT OLDU

HANİ ANALAR AĞLAMAYACAKTI?

YİNE BİZİ "KANDIRDILAR" MI DİYECEKSİNİZ?
 
Kimse AKP yi karalamaya çalışmasın.
Asıl suçlu hdp ile el ele vererek ( hala ortak çalışıyorlar) meclise sokup, oy oranlarını artırarak teröristlere destek olanlardır. Bunlarda chp ve hdp dir. Bunun haricinde gerçekleri görmeden konuşmak sadece züğürt tesellisidir gerçekleri farklı yansıtmaktır.
chp ile mhp yi idare eden üst akıl , her ne kadar farklı konuşsalarda yapılanlar ve ortada olanlar gayet açık olarak duruyorken bu ülkeyi en çok düşünen partiyi karalamak vatana ihanetle aynıdır.
Konuşurken ayrı icraati ayrı olanlar hırlaıp dursunlar..

Akparti bu ülkeye en çok değer veren ve kendi çıkarlaı için Türkiyeyi kullananlara piyon olmayan tek partidir. Şehit haberleri ve pkk ile de en ufak açığı ballandırarak anlatmakta abesle iştigal ve saçmalığın , dangalaklığın ve hainliğin son derecesidir.

bunun haricinde de birşey yapacağını zanneden saftirikler de gün gelince hasetlerinden kuduracaklar.
 
bu sözlerin itirafla alakası olmadığı gibi anlama kabiliyeti olan herkes anlar ki bu silah depolamanın sonucu günümüzde anlaşılıyor. Bunu öyle algılamak isteyen zavallılar sanki itirafmış gibi seviniyor. Pkk nın silah depolamasını eleştrienlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr chp ve mhp nin o teröristleri meclise sokmaları karşısında dilleri kesilmiş gibi susmaları da gayet açık. Hele önce onun hesabı verilsin bu kirli plan açığa çıkarılsında sonra konuşulsun bunlar.
 
Zaman muhabiri bile gazetesine isyan etti!

Zaman gazetesi muhabiri Tuğba Mezararkalı, Hürriyet ve Zaman’ın Dağlıca haberlerine tepki gösterdi.
uhabiri-bile-gazetesine-isyan-etti-1441608548-3038.webp
uhabiri-bile-gazetesine-isyan-etti-1441608548-3038.webp

Türkiye Dağlıca'da yapılan terör saldırıları ile sarsılırken Hürriyet ve Zaman gazeteleri provokasyon yapmaktan geri durmadı. Zaman gazetesi muhabiri Tuğba Mezararkalı, gazetesinin CumhurbaşkanıErdoğan haberine sert tepki gösterdi. Hürriyet ve Zaman'ın Erdoğan'ın Dağlıca açıklamalarına dayandırarak verdiği, "400 vekil alsaydık, durum daha farklı olurdu" başlıklı yalan haberiyle ilgili, konuşmayı defalarca izlediğini ifade eden Mezararkalı, o açıklamaların Dağlıca ile ilgili olmadığını, Erdoğan nefretinin gözleri kör ettiğini söyledi.

KONUŞMAYI TEKRAR TEKRAR DİNLEDİM...​

Tuğba Mezararkalı, kendi gazetesini yalanladı! Twitter adresinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın A Haber ve ATV'nin ortak yayınındaki Dağlıca açıklamalarının çarpıtıldığını yazan Mezerarkalı, konuşmayı defalarca izlediğini söyledi. Mezararkalı, Erdoğan'ın o sözlerinin de Dağlıca ile ilgili olmadığını yazdı.

qg-Qrt-1441608509-5172.webp
qg-Qrt-1441608509-5172.webp


Kendi yazarı bile bu paralelcilerin yalan haberi ve yanlı tutumlarına isyan etmişken , olmayan şeyleri farklı düşündürmeye çalışanlara karşı tepkisini koymuşken böyle haberlerle Akp ye zarar vereceklerini sananlar çok yanılıyor. Akparti düşmanlığı gözlerini kör etmiş.

işte asıl cümle ve gerçeğin ta kendisi. Böyle bir ortamda devletin yanında yer almaktansa hala hükümet düşmanlığı yapan aciz ve zavallılara söylenecek söz yok. Böyle gelmiş böyle gider bu düşüncesiz insanlar.
 
bu sözlerin itirafla alakası olmadığı gibi anlama kabiliyeti olan herkes anlar Pkk nın silah depolamasını eleştrienlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr chp ve mhp nin o teröristleri meclise sokmaları karşısında dilleri kesilmiş gibi susmaları da gayet açık.
Benim anlamakta gucluk cektigim mevzu HDP nin her zaman mecliste oldugnun gozardiedilmesi.Yeni bir soylem cikmis HDP meclise girdi,adamlarin bir cogu 30/40 senelik politikacivemillet vekili HDP ve benzerleri yillardir mecliste ama hala insanlarin gozune baka baka bunlar soyleniyor.
 
Geri