Galatasaray'dan Aziz Yıldırım'ı çıldırtacak tişört!

MURATS44

Super Moderator
Katılım
16 Nisan 2013
Aziz YILDIRIMGalatasaray'da 4. yıldız heyecanı tüm camiayı sarmış durumda. Bu amaçla hazırlanan 4 farklı tişörte ilave olarak hazırlanan bir tanesi Duygun Yarsuvat'tan veto yedi.

Fenerbahçe'nin Kayseri Erciyesspor'a puan kaybetmesiyle şampiyonluk yarışı için iyice havaya giren Galatasaray'da "4'üncü" yıldızla ilgili çalışmalar da hız kazandı.

Şampiyonluğun garantilenmesinden hemen sonra seri basıma geçilerek piyasaya sürülmesi planlanan hali hazırda 4 farklı tişört modelinin yanına yeni bir model daha eklenmesi gündeme geldi.

Fakat bu modele Başkan Duygun Yarsuvat'tan veto geldi. Galatasaray yönetiminde Store'lardan sorumlu yönetici Ali Dürüst'ü arayarak model hakkında bilgi verdi. Store'lara hizmet veren taşeron firmalardan birisinde hazırlanan ve ön tarafında sarı-kırmızılı forma giydirilmiş Aziz Yıldırım karikatürü ve "Teşekkürler Aziz Yıldırım!" yazan bu tişörtün arkasında ise "En çok Galatasaray şampiyonluğu gören Başkan" ibaresi yer alıyordu.

Bu tişörtün basılması Yarsuvat'tan dönerken, taşeron firmanın modeli imha etmediği ve yeni gelecek başkana da bu modeli onaylatmak istediği gelen bilgiler arasında.Bir Fenerbahçeli olarak GSnin şampiyonluğunu her ne kadar istemesemde Gönüllerin Şampiyonu Fnerbahçe olsa da 4.yıldızı aldıklarında artık hiç susmazlar. Konuştukları her 4 kelimenin 3 tanesi 4.yıldız olacak. Yine de fazla heveslenmesinler. Belki o tişörtü hazırlayanlar farklı bir tişörtle karşılaşabilir :D İnşallah Fenerbahçe şampiyon olacak.

Aziz yıldırım baskan fenerbahse sampiyon.
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri