Kılıçdaroğlu'ndan yeni gaf!

MURATS44

topragizbiz.com
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Zonguldak ziyareti esnasında dili sürçtü. Kılıçdaroğlu, 'bugünlerde yüreğimizi yakan olaylar da olmuyor' dedi.Çeşitli temaslar için Zonguldak'a giden Kılıçdaroğlu, Devrek ilçesinde bir çay bahçesi önünde vatandaşlarla bir araya gelerek hazırlanan kahvaltıya katıldı.

"KILIÇDAROĞLU MALI GÖTÜRÜYOR" DİYECEKLER

Kendisine ikram edilen simidi eline alan Kılıçdaroğlu, "Devrek'in simidinden başlayacağız da 'Gazeteciler Kılıçdaroğlu malı götürüyor?' diyecekler" şeklinde espri yaptı.

ŞEHİTLERDEN BAHSEDERKEN GAF YAPTI

Daha sonra Çaycuma ilçesine geçen Kılıçdaroğlu, terör olaylarıyla ilgili düşüncelerini aktarırken dili sürçtü ve "kuşkusuz bugün güzel bir gün ama emin olun yüreğimizi yakan olaylarda olmuyor" dedi.Dervişin fikri neyse, Zikri de o'dur.... demişler. Ne güzel söylemişler. Öyle haberler gelecek ki müdüre malzeme çıksın.
 

MURATS44

topragizbiz.com
Aynen. al birini vur ötekine misali ama Kemal Müdür bu işin piri oldu artık. Tansu çiller yine insaflıydı. Allahı bize emanet ediyordu :D Kemal müdür Allahtan korkmadığını ifade etmiş , ki çoooook cesur bir adammı tabrik etmek lazım (!) ve ve ve..... Hangi birini söyleyelim :D
 
Üst