Kiminle Evlenilir, Kiminle Eylenilir, Kimmis Bunlar

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Katılım
16 Nisan 2013
İngiltere'de yapılan bir araştırma erkeklerin sarışın kadınları daha eğlenceli bulduğunu, ancak iş evlenmeye gelince esmer kadınları tercih ettiğini ortaya koydu.

İngiliz uzmanlar kadın ve erkek ilişkilerinin farklı boyutlarıyla değerlendirildiği bir araştırmaya imza attı. Araştırmaya katılan erkeklerin büyük çoğunluğu sarışın kadınların daha eğlenceli olduğunu söyledi. Buna rağmen erkekler evlenmek için esmer bir kadını tercih edeceklerini söyledi.

'Kadınlar komik sever'

Erkeklerin sarışın kadınları genel olarak 'eğlenceli' olarak nitelendirdiği araştırmada, katılımcıların yüzde 58'i esmer kadınların yatakta daha iyi olduğunu ifade etti. Kadınlar komik erkekleri sever mitinin de doğrulandığı araştırmada, kadınların yüzde 90'ı mizahın partner seçimlerinde büyük rol oynadığını belirtirken, erkeklerin yüzde 55'i iyi yemek yapan kadınlardan daha çok etkilendiklerini söyledi.

Ayrıca katılımcıların yüzde 64'ü ilişkide partnerlerinin maddi durumunu önemsiz olarak değerlendirirken, yüzde 33'lük kısım ise maddi durumun ilişkiyi belirleyen faktörlerden biri olduğunu belirtti.

Haberler.com
 
Kadinlar komik seviyormus o da bende olduguna göre tüm kadinlarin sevgilisi ben olmusmu oluyorum :)
 
sanmam. zenci seven kadınlarda vardır :)
 
:D komiklik olsun demedim ki ? Sende zenci seviyorsun heralde :D
 
Renkleri önemli degil olsunda :D
 
Evlenilecek olanlar fazla sosyete olmamasi gerek :)
 
Geri
Üst