• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Doğum Sancısıyla Sağlık Merkezinin Kapısına Dayanan Kedi

Ugur

Administrator
Yönetici
#1
Doğum sancısı tutan bu anne kedi, Bitlis Tatvan Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına dayandı ve bakın sonrasında neler oldu.. Bir kedi de olsanız, insan da; annelik her canlıda aynı kutsallıkta!

Bitlis13haber sitesinde yer alan habere göre Tatvan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi görevlileri merkezin kapısında miyavlayarak içeri girmeye çalışan kediyi içeri aldı.

Durumun bildirilmesi üzerine Tatvan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri hamile kediyi Tatvan Belediyesi Sokak Hayvanlarını Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’ne götürdü.

Normal doğum süresinin geçtiği belirlenen kedi sezaryen yöntemiyle ameliyata alındı ve dört yavrusu oldu.
Son zamanlarda izlediğim en iyi videolardan birisi. Mutlaka izleyin...

 

Benzer Konular

MURATS44

topragizbiz.com
#2
Ne de olsa bir can. İnsanlardan yardım isteyecek kadar acı çekiyordu heralde. Derdini anlatamaz hayvan. Kimbilir neler çekti. Babaları nerdeymiş acaba? Hayırsız baba :)
 

deniz feneri

Super Moderator
#3
Oyyy kuzum izlemiştim tv de nasılda canı yanıyordu kuzumun :( gidip sağlık ocağından yardım istemeyi ona ilham eden Rabbime hamdolsun iyi insanlarla karşılaştırdı onu
 
Üst