EuroCloud Awards'dan Bir Ödül de Türkiye'ye

dilokullari

topragizbiz.com
Katılım
6 Eylül 2013
Turizm sektörüne bulut tabanlı çözümler sunan CloudArena, Türkiye'de bu sene ilki düzenlenen EuroCloud Awards'ın TR ayağında, En İyi Teknoloji Şirketi kategorisinde birinciliği aldı. Bununla 28 ülkeden adaylar arasında Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı.

2zqbxbn.jpg 2zqbxbn.jpg


CloudArena'ya Avrupa Bulut Ödülleri'nin Türkiye Cumhuriyeti birinciliğini getiren ürünü ise HotelRunner.

HotelRunner ne iş yapar?​

HotelRunner, otel veya tesisinize özel online içeriklerinizi oldukça kolay bir şekilde oluşturup bu içeriği yönetmenizi, dünya çapında bilinirliğinizi arttırmanızı, otelinizi ve müşterilerinizi yönetip durum denetlemesi yapmanızı ve ayrıca mevcut tüm online kanal ve mecralardan otel rezeravsyonu kabul etmenizi mümkün kılan web tabanlı konaklama tesisi yönetim ve pazarlama sitesidir.

HotelRunner hotelim için neler sağlar?​

HotelRunner, online oda ve fiyat yönetimi, tesisiniz için profesyonel bir internet sitesi ve Facebook sayfası, tüm online rezervasyon ve ödeme kabul etme imkanı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve ayrıca sosyal mecra görünürlüğünü arttırmak için kullanabileceğiniz sosyal promosyonlar ve kupon sağlar. Servisimiz bilgisayarlarda, mobil ve tablet cihazlarda sorunsuz çalışır.

HotelRunner yeni müşteri kitleleri çekmeme nasıl katkıda bulunur?​

HotelRunner model odalarınızı kendi websitenizden ve Facebook'tan rezervasyon yoluyla satmanızı; uluslar arası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sisteme entegre olmanızı sağlar.

HotelRunner'la hotelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?​

Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, kurulum ve yazılım yoktur. Cebinizden hiç para çıkmadan başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Şimdi otelinize bir iyilik yapıp otel yönetimi alanında uzman bir bulut platformuna motel yönetiminizi taşıyın.
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri
Üst