Üst
Kurtlar Vadisi'nin oyuncusu virüsten öldü!

Kurtlar Vadisi'nin oyuncusu virüsten öldü!

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan

Turhan Kaya Kurtlar Vadisi dizisinde 'Ordinaryüs' karakterine hayat veren usta oyuncu Turhan Kaya, koronavirüse yenik düştü. 69 yaşındaki Kaya'nın virüsü öksürük şikayetiyle gittiği hastanede kaptığı iddia edildi.

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan korona virüs kısa sürede dünyaya yayılarak, binlerce kişinin yaşamını yitirmesine neden oldu. Dünya Sağlık Örgütü’nün ‘pandemi’ (küresel salgın) ilan ettiği korona virüsten Türkiye’de de 214 kişi yaşamını yitirdi.

Sanat dünyasından da kötü haberler gelmeye başladı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı ‘Ordinaryüs’ karakteriyle tanınan usta oyuncu Turhan Kaya (69), yaklaşık 10 gün önce öksürük şikâyetiyle Sultan Hamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvurdu.

OĞLU AÇIKLADI: KORONA VİRÜSTEN ÖLDÜ!

Medyaradar'ın haberine göre tedavi altına alınan Kaya, bir süre sonra yoğun bakım servisine alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Theo Kaya, babasının ölüm nedeninin korona virüs olduğunu açıkladı. Kaya’nın annesi, kız kardeşi ve oğlu olmak üzere temasta olduğu kişiler tarandı. Ancak hiçbirinde virüs bulgusuna rastlanmadı. Aile, Kaya’nın virüsü hastanede kaptığını iddia etti. Turhan Kaya’nın Fransız vatandaşı olan eski eşi yurtdışında bulunduğu için cenazeye katılamadı.

Kaynak: Kurtlar Vadisi'nin oyuncusu virüsten öldü!
 
Allah rahmet eylesin.

İddialar doğru olabilir çünkü şu zamanda en tehlikeli yerler hastaneler.
 
Allah rahmet eylesin, Toprağı bol mekanı cennet olsun. Şuanda Doktorlar bile kendini koruyamaz hale geldi. Sinsi bir silah Koronavirüs'ü anlayana kadar insanı alıp götürüyor.
 
Geri