Üst
Sılayolunda Bayram Bambaşka Oluyor. Öp Babanın Elini

Sılayolunda Bayram Bambaşka Oluyor. Öp Babanın Elini

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan

Sılayolunda Bayram Bambaşka Oluyor
Sılayolunda Bayram Bambaşka Oluyor
Bayram sabahı SABAH’ın hizmet istasyonuna gelen aileler, bayramlaşmayı da Hotel Balkan Highway’de yaptı. El öpen minikler harçlık da aldıTATİLLERİNİ anavatanda geçirmek üzere yola çıkan Avrupalı Türkler, doğum, evlilik gibi pek çok özel günlerini de yolculukta kutluyor. Almanya’nın Konstanz şehrinde yaşayan Zeren ve Yenil Ailesi de bu özel günlerden biri olan bayramı SABAH’ın Sıla Yolu hizmet istasyonunda karşıladı.

HARÇLIK DA ALDILAR
Mola’da küçükler büyüklerin ellerini öpüp bayramlaşırken, harçlıklarını da Adem Zeren’den aldı. İki aile daha sonra yanlarında getirdikleri yiyeceklerle bayram kahvaltısı yaptı. Adem Zeren, “Bayramı memlekette karşılamak isterdik ama planlar denk gelmedi. Yine de bayramda memlekette olacak olmak bizi ziyadesiyle mutlu ediyor" dedi.

300 EURO KEMER CEZASI
Eşi Anakız, çocukları Sümeyra (17), Ebubekir (14), Hale Gül (7) ve büyük oğlu Yasin, gelini Feride, torunu Hatice Su ve hemşerileri Hasan Yenil, eşi Rukiye, çocukları Memşure (11) Ali (9) ve Cihan (1i5) ile yolculuk yaptıklarını belirten Adem Zeren, kemer takmadığı için bayram sabahı trafik cezası yediğini de hatırlattı. Polisin 300 euro ceza kesmek istediğini söyleyen Zeren, “Elli euro vererek anlaşma yoluna gittik" dedi.
VELİKA PLANA/Sabah
 
Geri