400 Milletvekili Cenaze Namazında Selam Vermeyi bile unutturdu..

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Abdullah Gül ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun arasında namaza duran Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, namazın bitiminde selam vermeyi unuttu. Sağa selam verirken Erdoğan'ın hareketsiz durması dikkatini çeken Başbakan Davutoğlu, sola selam verdikten sonra şoke olmuş bir halde bir süre daha Erdoğan'a bakmaya devam etti.

Iğdır'da şehit olan polislerden Ali Koç ve Fehmi Şahin'in cenaze namazları, Ankara Kocatepe Camii'nde kılındı.Şehit Fehmi Şahin'in yakın korumalığını yaptığı 11. CumhurbaşkanıAbdullah Gül'ün de katıldığı cenaze namazında ilginç bir olay yaşandı.Abdullah Gül ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun arasında namaza duran Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, namazın bitiminde selam vermeyi unuttu. Sağa selam verirken Erdoğan'ın hareketsiz durması dikkatini çeken Başbakan Davutoğlu, sola selam verdikten sonra şoke olmuş bir halde bir süre daha Erdoğan'a bakmaya devam etti.

Namaz öncesinde ise Gül'ün yanında duran şehit polislerden Fehmi Şahin'in 12 yaşındaki oğlu Yağız ilginç bir durum yaşadı. Namaz için yanlarına gelen Erdoğan önce yağızı alnından öptü, sonra da önüne geçti. Durumu fark eden Abdullah Gül, şehit evladını arka taraftan yanındaki safa aldı.

Kaynak Meydan
 

kulmehmet

topragizbiz.com
Allah a.c geride kalanlarına sabır ,bizlere de dayanma gücü,aramızda nifak sokanları imanlı şuuru ile temizlemek için güç kuvvet versin.Amin.İnşAllah... 

MURATS44

topragizbiz.com
Kimbilir aklında ne vardı? Bin tane sorun var , hangi biriyle uğraşsın. vatan hainlerine mi cevap versin, vatana ihanet içinde olanlara mı cevap versin, teröristlerlemi uğraşsın......

ama şehit cenazesinden bile böyle bir haber yakalamak gerçekten maharet işi. Tebrik etmek lazım (!)

Yazık... çok yazık...........
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst