Üst
Celik

Çocuğunu boğarak öldürmek isteyen anne (video)

Celik

Emekli Admin

Üçüncü çocuğunu öldürmek isterken yakalandı!.. Samsun`da yaşanan anne dehşeti tüyleri ürpertti...

SAMSUN`da hastalıklı doğan 2 kız çocuğunu öldürdüğü ve 1`ini de hastane odasında ağzını burnunu kapatarak öldürmeye çalıştığı öne sürülen 26 yaşındaki Fatma H hakkında 2 kez ömür boyu ve 24 yıla kadar hapis cezası istemiyle davalar açıldı.Tutuklu yargılanacak kadının küçük kızını öldürmeye çalışması hastane odasındaki güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

2008 yılı Mayıs ayında çiftin `Selma` adını verdikleri kızları dünyaya geldi. Aile, kalça çıkığı bulunması sebebi ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi`ne götürdükleri çocuklarının, felç geçirdiğini ve bir daha yürüyemeyeceğini öğrendi. 2009 yılı Ekim ayında çiftin ikinci çocukları olan `Özlem` dünyaya geldi. Ancak, bu çocuklarında da sağlık sorunları olduğu, ateş, öksürük ve morarma bulunduğu tespit edildi. Bir süre üniversite hastanesinde tedavi gören Özlem`e teşhis konulamadığı için aile alıp köylerine gitti.

2009 yılı Ekim ayında, Fatma H eşiyle birlikte aynı odada yatarken, kızları Özlem beşik içerisinde uyuduğu sırada, iddialara göre bebeğin ağzını ve burnunu eli ile yarım saat kadar kapattı. Hareketsiz kalınca da hiçbir şey olmamış gibi uyudu. Sabah uyandığında ise bağırarak ailenin diğer fertlerine haber verdi. Özlem`in öldüğünü anlayan aile herhangi bir doktor kontrolü yaptırmadan bebeği köy mezarlığında toprağa verdi. Zaten hasta olduğu içinde kimse durumdan şüphelenmedi.

İddiaya göre 2.5 yaşında olan ve yürüyemeyen Selma`yı da anne Fatma H, televizyon izlerken ağzını ve burnunu 5 dakika kadar kapattı. Küçük çocuk hareketsiz kalınca da yakındaki cami inşaatında çalışan eşini çağırdı. Eve gelen Arslan Ha, kızının yüzüne su dökünce Selma kendine geldi. Arslan H, tekrar çalışmaya gitti. Fakat Fatma H, iddialara göre tekrar küçük kızın ağzını ve burnunu eli ile kapatıp nefessiz bıraktı. Hakeretsiz sırt üstü düşünce de yine eşine haber verdi. Bu kez su dökülmesine rağmen Selma kendine gelmedi ve aile kızlarını ilçe devlet hastanesine götürdü. Doktorlar yaptıkları kontrollerde Selma H.`nin öldüğünü söyleyince, o da köy mezarlığında toprağa verildi.

 
video canlandırma ama nerdeyse .............. ::agla: nasıl bir duygu. o bebeğin çırpınışına karşı. aman allahhhhhhhh
 
Bir anne aslan görmüstüm televizyonda,yavrusu parçalanmis halde olmasina ragmen saatlerce basinda bekledi,bir umut kalkar diye.
Bunu nedenmi anlatiyorum;Hayvan kadin diyecektim ama bu hayvanlara hakaret olurdu...
 
bence anneye defalarca müebbet gerekli. öyle delidir filan bahane. o çocuğa bakmamak için öyle yaptı.babada durumu sezmiştir baba ya da bi müebbet verilse daha iyi olur. lütfen tüm vatandaşlar duyarlılık göstersin böyle caniler parmaklıklar ardına gitsin.
 
böyle insan kılığındaki hayvanları, hapise atıp, hergün işkence yapmak gerekir
 
valla böylelerini tokat manyağı değil tekme manyağı yapacaksın. Kadına şiddet heeee. buna en alasını yapacaksın. yeter mi? yetmez. böylelerine ne yaparsak yetmezz... öldürmeden öldüreceksin bu modelleri. insan baktıkça içi gidiyor.
 
Yazıklar olsun, bu insanlar ile aynı vatan'da nefes aldığıma, küçücük masum bebekten ne istiyorsun madem bu çocuğu doğurmak istemiyorsun o zaman neden doğuruyorsun ?
Keşke böyle vahşi insanlara karşı önlem alınabilse...
Ama alamazsın ki alsanda vahşiler yinede yapar.
 
Geri