Nice Mutlu Yıllara Yeni Yılınız Kutlu Olsun. topragizbiz Ailesi

mihtad55

topragizbiz.com
Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

topragizbiz Ailesi

yeniyil201.jpg
 

" W£L!K£ "

topragizbiz.com
Yeni yılınız baldan tatlı, kelebek gibi kanatlı, katlı, yatlı, facebook, instgram "like"lı, haftada 3 gün ızgara kabaklı ama birkaç gün de duygu dolu, geçen yıldan havalı, kışın kayakta, yazın plajda, seyahati bol, geri dönmesi zor, geliri giderinden fazla, dolu dolu sazla cazla, strese kapalı, pamuklara sarılı, uçuşları milli, etekleri zilli, acısı sadece yediğiniz biberde, tatlısı sağlıkla uyandığınız her günde, kilonuz kararında, ruh sağlığınız ayarında, tabiatın kucağında, trafiğin uzağında, sevdiklerinizle birlikte, kem gözlerden uzak, bol kitap okumalı, kahveli, sessiz, sakin ve huzurlu olsun. Tek derdiniz çok gülmekten bayılmak, para saymaktan yorulmak olsun.
MUTLU YILLARRRRR...
melikekitapeyse4.jpg
 

:Eylül:

Aktif Üye
Yeni yılda sağlık, huzur, barış, mutluluk, bereket, sevgi, merhamet, adalet, vijdan, hoş görü, şifa, dostluk, kardeşlik, bol kazanç, getirmesi dileğimle... güzel güzel seneler!
 

MURATS44

topragizbiz.com
2015 yılı hepimize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesi dileklerimizle. Tüm dünyada müslümanlara yapılan zülüm ve haksızlıklar, dünyanın her köşesinde zülüm altında olam mazlumlar bu zulümlerden kurtulup, çok daha temiz ve güzel bir dünyaya adım atarlar inşaallah. Sadece bu yıl değil , rabbim sonsuza kadar müslümanların yardımcısı olsun inşaallah....Amin.
 
Üst