Pkk'ya silah ve destek veren ülkeler

MURATS44

topragizbiz.com
Bugün yazarı Aslan Değirmenci, Türkiye'nin bölgeyi silahlandırdığı yönündeki iddiaların kara propaganda olduğunu belirterek, PKK'yı silahlandıran ve PKK'ya eğitim veren ülkeleri sıraladı. İşte o ülkeler;

Yazıda yer alan bilgilere göre; ilk etapta göze çarpan ülke Rusya oluyor...

RUSYA


Rusya’dan PKK’ya yeni yıl hediyesi olarak gönderilen Sam füzeleri, RPG roketatarlar, 60 milimetrelik havan topu ile bunlara ait mühimmat, uzaktan kumandalı mayınlar, gece görüş dürbünleri ve Kalaşnikof marka silahları manşet yapmıyorlar.

Kalaşnikoflar’da ise yüzde 70’lik oranla Rusya ilk sırada. Mayın teminatı konusunda ise ikinci sırada. Roketlerde de durum değişmiyor. PKK’nın hastanelere bile atmaktan çekinmediği roketlerin menşei incelendiğinde adres yine Rusya çıkıyor. Tespitler göre PKK’nın kullandığı roketlerin yüzde 65’i Rusya'ya ait.

Tabanca ve el bombaların birçoğunda da Rusya imzası var. Bugünlerde terör ve vesayet çukurlarında ismini sıklıkla duyduğumuz suikast silahı Kannaslar’da yine Rusya yüzde 50 ile önde görülüyor.

İNGİLTERE


Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait kargo uçaklarıyla roketatarlar PKK’ya teslim ediliyor. Ele geçirilen diğer suikast silahlarının İngiltere orijinli olduğu tespit ediliyor.

ALMANYA


Almanya kod numaralarını ordu envanterinin dışında tutarak PKK’ya füze gönderiyor. İtalya’yı mayınlar konusunda izleyen diğer ülke ise Almanya. Almanya ayrıca PKK'lı teröristlere siyasi eğitimin verildiği bir ülke.

ABD


Silahların seri numaralarını silen ABD, PKK’ya her türlü silahı aktarıyor. Ele geçirilen diğer suikast silahlarının ABD orijinli olduğu tespit ediliyor. ABD'nin bir diğer desteği ise el bombaları

İTALYA


İtalya da ABD gibi silahların seri numaralarını silerek PKK'ya veriyor. Son on yılda güvenlik güçlerinin PKK’ya yaptığı operasyonlarda ele geçirdiği mayınların yüzde 60’ı İtalya’ya ait. Tabancalarda da İtalya imzası var. İtalya ayrıca PKK'lı teröristlere siyasi eğitimin verildiği bir ülke.

ÇİN


Çin de ABD ve İtalya gibi silahların seri numaralarını silerek PKK'ya veriyor. Rusya'dan sonra Kalaşnikof teminatında ikinci sırada.

İSPANYA


PKK'ya seri numaraları silinmiş silah ve tabanca teminatı. Ayrıca PKK'lı teröristlere siyasi eğitimin verilmesi...

İSRAİL


PKK'ya seri numaraları silinmiş silah ve tabanca teminatı.

ÇEKOSLOVAKYA


PKK'ya tabanca teminatı.

SURİYE


PKK'lı teröristlerin kamplarının olduğu ve terör eğitimi istihbarat birimlerince verili

IRAK


PKK'lı teröristlere terör eğitimi istihbarat birimlerince veriliyor.

ERMENİSTAN


PKK'lı teröristlere terör eğitimi istihbarat birimlerince veriliyor.

HOLLANDA


PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor.

BELÇİKA


PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor.

İSVİÇRE


PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

YUNANİSTAN


PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

FRANSA


PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

DANİMARKA


PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

SIRBİSTAN


Sırplar ile PKK arasında ciddi oranda Balkan coğrafyası için uyuşturucu ticareti yapılıyor. Sırp ve PKK arasında uyuşturucu ortaklığı var.

Perdelenmek istenen envanter


Türkiye’nin bölgeyi silahlandırdığı yönündeki kara propagandayı tüm hızıyla sürdüren malum medya, PKK’nın kullandığı silahların menşei konusunda nedense tek bir araştırmacı gazetecilik yapmıyor. Ülke aleyhine masa başı üretilen haberlerle algı operasyonu yapıyor, toplum mühendisliğine soyunuyor, ihanet manşetleri ve yazılarıyla haysiyet katliamına imza atıyorlar.

Bu gazeteciler…

Rusya’dan PKK’ya yeni yıl hediyesi olarak gönderilen Sam füzeleri, RPG roketatarlar, 60 milimetrelik havan topu ile bunlara ait mühimmat, uzaktan kumandalı mayınlar, gece görüş dürbünleri ve Kalaşnikof marka silahları manşet yapmıyorlar.

Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait kargo uçaklarıyla PKK’ya teslim edilen roketatarları gündemlerine hiç almıyorlar.

Almanya’nın kod numaralarını ordu envanterinin dışında tutarak PKK’ya gönderdiği füzeleri köşelerine taşımıyorlar.

Seri numaralarını silerek Çin, İspanya, İtalya, ABD ve İsrail’in PKK’ya aktardığı silahları da deşifre etmiyorlar.

Örneklendirelim…

Son on yılda güvenlik güçlerinin PKK’ya yaptığı operasyonlarda ele geçirdiği mayınların yüzde 60’ı İtalya’ya ait. İtalya’yı mayınlar konusunda izleyen iki ülke ise Rusya ve Almanya.

Kalaşnikoflar’da ise yüzde 70’lik oranla Rusya ilk sırada. Rusya’yı Çin ve Balkan ülkeleri izliyor.

Bugünlerde terör ve vesayet çukurlarında ismini sıklıkla duyduğumuz suikast silahı Kannaslar’da yine Rusya yüzde 50 ile önde görülüyor. Ele geçirilen diğer suikast silahlarının İngiltere ve ABD orijinli olduğu tespit ediliyor.

Roketlerde de durum değişmiyor. PKK’nın hastanelere bile atmaktan çekinmediği roketlerin menşei incelendiğinde adres yine Rusya çıkıyor. Tespitler göre PKK’nın kullandığı roketlerin yüzde 65’inin Rusya’ya, bir kısmı bugünlerde Türkiye karşıtlığı ile öne çıkan Irak ve Çin’e ait olduğu gözlemleniyor.

Tabancalarda Çekoslovakya, İspanya ve İtalya imzası olduğu belirlenirken, el bombalarında Rusya, Alman ve ABD’nin birbiriyle yarıştığı görülüyor.

Kamplar Suriye, Irak, İran, Ermenistan’da, terör eğitimi istihbarat birimlerince, siyasi eğitim ise Almanya, Hollanda, İtalya, Belçika, İsviçre, İspanya, Yunanistan, Fransa ve Danimarka’da veriliyor. Kurye olarak bölgede cirit atan İngiliz ve Alman gazetecilerin varlığı da artık sır değil.

Tüm bunlar malum medya tarafından haber değeri taşımıyor. Sırplar ile PKK’nın uyuşturucu ortaklığı da gündeme getirilmiyor.

Getirmezler!

Getiremezler!

Çünkü aynı merkezlerden besleniyor, aynı stratejiyi benimsiyor, aynı hedef doğrultusunda hareket ediyorlar.

Kendilerine verilen görev; ülkeyi zaafa uğratmak, kardeşler arasını açmak, kamu otoritesini zayıflatmak, kaos meydana getirmek, kirli ittifakları yaptıkları haberlerle perdelemek. İşte bunun için yalan bilgi üretiyor, bilgiyi yalan olan başka bir bilgi ile harmanlayarak veriyor, bilgiyi eksik sunuyor ve fazladan çarpıtıcı bilgi ekleyerek bilgi kirliliği meydana getiriyorlar.

Ve bunun için; Türkiye’nin bölgeyi silahlandırdığını iddia ediyorlar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst