Üst
The 100 Hakkında Bilgilendirme- Dizi Tanıtımı

The 100 Hakkında Bilgilendirme- Dizi Tanıtımı

" W£L!K£ "

Aktif Üye

İlgimi çeken bir dizi sizlerle paylaşmak istedim...

THE 100

DİZİ HAKKINDA
97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır.

Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Sezon Sayısı: 2
Bölüm sayısı: 29
Yapım Yılı: 2014
Ülke: USA
Oyuncular: Eliza Taylor-Cotter, Marie Avgeropoules, Bobby Morley, Lindsey Morgan, Thomas Mcdonell, Devon Bostick, Paige Turco, Ricky Whitle, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington

İYİ SEYİRLER

alıntı..
the100.webp
 
Hiç denkgelmedim, hangi kanalda oynuyor?
 
Geri