Gezi Turizm THY Bazı Dış Hat Uçuşlarında Sandviç Verecek

THY dış hat seferlerinde uyguladığı ikram konseptinde değişiklik yapacak.

THY dış hat seferlerinde uyguladığı yiyecek servisinde değişiklik yapacağını açıkladı. Dış hat seferlerinde 2-2,5 saatlik uçuşlara kadar ekonomi sınıfındaki soğuk salata ve meze yerine iç hatlardaki gibi yolcu arasında tost olarak bilinen sıcak sandviç uygulaması başlatacak.

thy_zpswqzyatqf.png


Tüm dünyada havayolu şirketlerine azalan talep nedeniyle şirketler maliyetleri düşürmek için farklı uygulamalar başlattı. THY geçtiğimiz mayıs ayında iç hat seferlerindeki kutu servisini kaldırarak sıcak sandviç uygulamasına geçmişti. 15 Temmuz süreciyle birlikte tarihinin en zorlu dönemecinde olan THY, kış sezonuyla birlikte birçok konuda tasarruf tedbirleri uygulamaya başladı. İç hat seferlerinde uyguladığı sıcak sandviç servisini toplam 1,5 saatlik dış hat uçuşlarında da uygulamak için harekete geçti.

Sadece sıcak sandviç verilecek hatlar​

Soçi, Beyrut, Köstence, Bükreş, Selanik, Karadağ, Atina, Odesa, Dubrovnik, Kherson, Priştina, Üsküp, Tiran, Belgrad, Cluj, Dnipropetrovsk, Kiev, Saraybosna, Sofya ve Varna.

Hem sıcak sandviç hem de kek verilecek hatlar​

Astrahan, Budapeşte, Erbil, Hurghada, Ljubljana, Nahçıvan, Prag, Salzburg, Varşova, Bağdat, Batum, Graz, Süleymaniye, Lviv, Napoli, Rostov, Tiflis, Zagrep, Bologna, Kahire, Bakü, Oblasti, Malta, Necef, Şarm el Şeyh, Moskova Vnukovo, Katanya, İskenderiye, Kösice, Minsk, Zaporijya, Stavropol, Vilnius.

Kaynak: http://www.airlinehaber.com/thynin-ikram-uygulamasina-yeni-duzenleme/
 
Ne sandvici ya, ver söyle mantiyi bol sarimsakli yogurtlu vatandasin midesi bayram etsin. :)
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri