Sıla Yolu THY’den Yurtiçine Özel Aile İndirimi

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Katılım
16 Nisan 2013
Türk Hava Yolları yurtiçine özel aile indirimi başlattı. Kampanyaya göre biletlerini 28 Eylül’e kadar alan aileler 7 Temmuz – 30 Eylül 2021 arasında yurt içinde birçok şehre geçerli yüzde 20 indirim yapılacak.

thy.jpg


Kampanya kural ve koşullar

Kampanya 7 Temmuz – 28 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 7 Temmuz – 30 Eylül 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

Kampanya İstanbul ile İzmir, Ankara, Antalya, Alanya, Sinop, Kastamonu, Kütahya, Isparta, Edremit, Denizli ve Konya arasındaki tek yön ya da gidiş – dönüş Economy Class uçuşlarda (U, W, P ve V sınıfları hariç) geçerlidir.

Kampanya kapsamında, aynı rezervasyon kaydında bulunan tüm yolcuların aynı soyadı taşıması durumunda %20 indirim uygulanacaktır.

Kampanya, Türk Hava Yolları mobil uygulamasında geçerli değildir; Türk Hava Yolları web sitesi, satış ofisleri, çağrı merkezi ve acentelerinden alınan biletlerde kampanyadan yararlanmak mümkündür.

Kampanyadan faydalanabilmek adına, soyadı hanesinin tüm aile bireyleri için aynı şekilde doldurulması gerekmektedir.
Çift soyada sahip kişiler, rezervasyon esnasında soyadı hanesine beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadı girmelidir. Diğer soyadı isim hanesine, isimden sonra girilmelidir.

Kampanya kapsamında sunulan indirim, aynı rezervasyon numarası altında en az 3 yolcu (yetişkin ya da çocuk) bulunması durumunda uygulanacaktır. Bebek yolcu, minimum yolcu sayısına dahil değildir. Rezervasyon numarası altında bebek yolcu bulunabilir ancak bebek yolcu ücretine indirim uygulanmayacaktır.

Aynı rezervasyon numarası altında en fazla 9 yolcu bulunabilir.

İndirim, uçuştan en geç 2 gün öncesine kadar yapılan biletlemelerde uygulanacaktır.

Kampanya şartlarına uygun uçuşlarda, kampanya başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yapılan uçuşlardaki biletlemelerde de indirim uygulanacaktır.

Kampanya, Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

Kampanya, aktarmalı seferlerde geçerli değildir.

Kampanya kapsamında sunulan indirim, Türk Hava Yolları tarafından sunulan diğer indirim haklarıyla birleştirilemez.

Bilette değişiklik ve iptal talebi durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya, bahsi geçen koşullarla sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerinde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

Kampanya, AnadoluJet uçuşlarında promosyon sınıfları hariç esnek sınıflarda %10 indirim şeklinde uygulanmaktadır. Aynı soyada sahip en az 3 yolcu (yetişkin ya da çocuk), en fazla 9 yolcu için indirim uygulanacaktır. Rezervasyon numarası altında bebek yolcu bulunabilir ancak bebek yolcu ücretine indirim uygulanmayacaktır.

Kaynak
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri