• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hayvanlar Aleminden Haberler

power

topragizbiz.com
#1
Balina hayat kurtardı, Ölümle yüz yüze geldi, Bir tur atıp geleceğim!, ‘Rambo’ dağlara döndü

İYİ
Balina hayat kurtardı
ÇİN’İN kuzeydoğusunda yer alan Harbin şehrinde düzenlenen serbest dalış yarışması, film gibi bir kurtarmaya sahne oldu. Dalışın yapıldığı 6 metrelik arktik havuzun çok soğuk olması nedeniyle bacaklarına Üyeler Mesaj Yazmandan Misafirlerde Kayıt Olmadan Link Göremezler giren Yang Yun (26), Mila adlı Beluga cinsi balina tarafından kurtarıldı.

KÖTÜ
Ölümle yüz yüze geldi
Üyeler Mesaj Yazmandan Misafirlerde Kayıt Olmadan Link Göremezler’da bulunan Tempiski Nehri’nde bot gezisi yapan Alman bir turist, dev bir timsaha yem olmaktan son anda kurtuldu. İsmi açıklanmayan kadın turist, bir anda Üyeler Mesaj Yazmandan Misafirlerde Kayıt Olmadan Link Göremezler fırlayan timsahla yüz yüze geldi. Tur rehberi, elindeki sopa ile muhtemel bir felakete engel oldu. Saldırı anı ise, bir başka botta bulunan turist Paul Stodlny tarafından görüntülendi.

GEZGİN
Bir tur atıp geleceğim!
İNGİLTERE’DE Plymouth Devon’da yaşayan 12 yaşındaki ev kedisi Üyeler Mesaj Yazmandan Misafirlerde Kayıt Olmadan Link Göremezler, 4 yıldır her sabah evinin önünden geçen 10.55 otobüsüne binerek gezmeye çıkıyor. Yaklaşık 18 kilometrelik yolculuk boyunca tarihi tersaneden, denizcilik tesislerinden, şehir merkezinden, hatta genelevlerin olduğu bölgeden geçen kedicik, bir saat sonra evine dönüyor.
 
Üst