Türkiye'yi Saat Yönünde 90 Derece Çevirirsek...

Ugur

Administrator
Türkiye'yi doğusundan ve güneyinden kesiyoruz. Trakya tarafını Ukrayna'ya doğru dayıyoruz ki buradan rahat rahat Ukrayna'ya turistik seyahatler yapabilelim. Kültürümüzü geliştirelim, kaynaşalım, hem vize de yok, Oh git gel Simferepol 2 saat.

Ege bölgesi de Ukrayna tarafına doğru bakıyor, zaten kültürleri, kızları da birbirine benziyor birbirine, çabuk alışırlar. Fethiye, Marmaris, Kaş, Kalkan'da biraz iklim soğuyacak ama ders olsun ib..elere. Ulan 2 kişi rakı balık yapıyorsun yazın buralarda, 300 tl hesap geliyor. Çeksinler biraz karakış.

Karadeniz bölgesi yine karadeniz'de, onlar için değişen pek bir şey olmayacak. hamsiye, lüfere, palamuta devam. Hem dağlar da artık balkanlara dik olacağı için gelen soğuklardan pek etkilenmeyecekler, ılıman bir iklime kavuşacaklar. Artvinliler eskiden gürcü bacılarımızı tıktıklıyordu, Şimdi kuş uçuşu 1 saatte Kudüs'teler. ehe.

Güneydoğu anadolu ve doğu anadolu denizle tanışıyor. Irak, Suriye gibi bela ülkelerle sınır komuşusu olmaktan kurtuluyoruz. Sınır köyleri balıkçılığa sarıyor. sazan avı bitiyor. Lagos, barbun avı gibi daha değerli balıkların avı başlıyor. işte turizm ve balıkçılık ile gelişen ekonomi.

Kıbrıs altta kaldı, altta kalanın canı cıksın, zaten bizden daha ucuza rakı içip, benzin alıyorlardı.

Olur bu iş. Evet.
Alıntı
 

MURATS44

topragizbiz.com
:D iyi de, istanbul asyayı avrupayı nereden birbirine bağlayacak . Boğazın derinliğide fazla olur. 3 katlı tüneli nereye yapacayık.
Hakkariden suriyeye marmaray ,
hataydan yunanistana 3 katlı tüp geçit. Birer tanede köprü :D
rusyayla kanka olmak üzereyiz :)
Bulgarlar devreden çıkıyor. sınır kapısını istedikleri gibi açıp kapatamazlarda ..
iyi de ben nasıl gidip gelecem. Burdan çıktım mı ufak ufak gidiyordum. Şimdi nasıl gelecem . Birde vapurlamı uğraşacam. Önce izin vermiştim ama olmaz. bana uymuyor. sakın değiştirmeyin. :) :D
 

Ugur

Administrator
Hacı, 3 katlı tünelin yerini değiştirip Irak-Trabzon arası yapmak lazım. Sen memlekete giderkene artık Karadenizi kullanırsın. Yok 90 derece az olmuş dersen 180 yapalım Malatya'ya Trakya-İstanbul üzerinden gidersin. hahaha

Gurbetçiler memlekete giderken Bulgaristandan feribotla hoop direk Antalya, bir hafta tatil sonra memleket.. :D

Bir de kıble değiştiği için bütün camileri yeniden inşa etmek lazım. :D
 

MURATS44

topragizbiz.com
Malatya - istanbul üzeri buraya gelmek !!!! Vahşet-ül dehşet bir fikir. 10 puan reis. Çok mantıklı. Harika bir fikir. hahaha
ama dediğin gibi bütün camileri düzenlemek lazım. 180 derece tamamdır reis. Ne zaman başlıyoruz.? :) 2 senede biter mi?
Güneydoğu yunanistanın dibinde :D belki orayada bi kürdistan kurmak isterler. Tam yeri. hahaha
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst