5 Milyon Yıldızlı Otel - Buuble Hotel

Ugur

Administrator
İzlanda'da bulunan "5 Milyon Yıldızlı Otel" (Buuble Hotel) misafirlerine inanılmaz bir deneyim sunuyor. Odaları birer balon olan otelde, çevreyi ve yıldızları hiçbir engel olmadan keşfedebiliyorsunuz.

balon-1.jpg


Balon odalar termostatlı ısıtma elemanlarına sahip. Balonun içindeki hava saatte 2 ila 7 defa arasında değiştiği için balonun yüzeyi buğulanmıyor.

balon-2.jpg


Her balonun etrafında bolca ağaç var, bu yüzden diğer balonları görmek imkansız. Ayrıca misafirlerin belli bir rota dışında keşfe çıkması yasak.

[ads][/ads]

balon-3.jpg


Mutfak, tuvalet ve duş balonlarda değil ortak bir alanda. Ancak burası normal bir otel gibi değil. Hiçbir yiyecek dahil değil. Havlu, şampuan, sabun vb gibi ihtiyaçlarınızı kendiniz getirmeniz gerekiyor.

balon-4.jpg


Bir balonun geceliği yaklaşık 217-225 Euro arasında (kişi başına değil bu bir balon için olan fiyat). Balon 2 kişilik olup bir çift kişilik yatağa sahip.

balon-5.jpg


https://www.buubble.com/
 

VuSLaT

Aktif Üye
Bir programda görmüştüm çok güzel, gece insan korkar🤣cidden o karları görüncede üşür insan, neler düşünüp yapıyor adamlar, başarılı olmuş, cesaretli kişilere harika bir ortam😀
 
Üst